HAKKIMIZDA

ŞATO MOBİLYA

Rahatlık ve kalite ,sağlamlık ve şıklık ,ulaşabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan ŞATO MOBİLYA 1936 yıllarına dayanan deneyiminden güç almaktadır .
Yılların tecrübesiyle bir asra yakın başarısıyla mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başarmıştır. ŞATO MOBİLYA el işçiliği ürünlerin özgün tasarımları kalite anlayışı ile fark yaratmaya devam etmektedir.

El işçiliğinin ön planda olduğu mobilyaların her aşamasında imzası bulunan ŞATO MOBİLYA hep daha iyisini satmayı amaç edinmiş. Özel üretim mobilya sektöründe lider firma olma özelliği taşımaktadır.

Kurucumuz Kemal KOLÇAK oğlu Fuat KOLÇAK binbir emek ve özveriyle ŞATO MOBİLYA için güçlü temeller atmalarının meyvesi olarak çalışkanlıkları ve dürüst ticaret anlayışlarıyla bir sonraki biz nesile ışık tutarak yol gösterici olmuşlardır.

Hedefimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak ülkemizdeki marka değerini üst seviyeye taşımıştır.

MİSYON

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

VİZYON

85 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.